Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machine ] eşleşme 212 Ürünler.
Gıda Endüstrisi Taco Yapma Makinesi, 14000pcs / h Pide Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
Gıda İşleme Endüstrisi 2000pcs / h Un Tortilla Yapma Makinesi
| Marka adı: | SSS |
|---|---|
| güç: | 21kw |
| Garanti: | 1 yıl |
Sıhhi Fabrika 8 İnç Arapça Ekmek Yapma Makinesi
| Uygulama:: | Süpermarket fabrikası |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Uzun Merdane Hidrolik Aktüatörlü Tortilla Üretim Hattı 52 In X 52 In
| Üretim kapasitesi: | 8200-20000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Düşük Enerjili Yüksek Hızlı 2000 adet/saat Tortilla Yapma Makinesi
| Marka adı: | SSS |
|---|---|
| Güç: | 21 kw |
| Garanti: | 1 yıl |
150mm 3800pcs / h Ayarlanabilir Ticari Roti Yapma Makinesi
| Kullanım: | tortilla yapımı |
|---|---|
| Güç: | 43 kw |
| Boyut: | 26000x2030x1915mm |
Max350mm 3800pcs / H Ayarlanabilir Roti Yapma Makinesi Otomatik
| kullanım: | Tortilla / Roti / Chapati yapımı |
|---|---|
| güç: | 43 KW |
| boyut: | 26000x2030x1915mm |
Katmanlı Hamur Topu Yapma Makinesi Özelleştirilebilir Boyut Yüksek Kapasiteli
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, teflon Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |
Katmanlı Hamur Topu Yapma Makinesi Özelleştirilebilir Kesme Şekli
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, teflonn Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |

