Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machine ] eşleşme 211 Ürünler.
Tortilla Ekmek Üretim hattı için pastanın yuvarlatıcısı 220V/380V Üretim için saatte 3000-18000 parça
| Voltaj: | 220V/380V |
|---|---|
| Hamur doğruluğu: | ±2 Gram |
| Control System: | PLC |
20cm Tortilla Ustaları Ekipmanı, Ayarlanabilir Tortilla Üretim Hattı
| Üretim hızı: | 100, 250 kg / saat |
|---|---|
| tortilla çapı: | 20cm - 40cm |
| Basınçlı Hava Gereksinimi: | 0.6-0.8MPa |
Yüksek Çıkış 6000pcs / h 270mm Tortilla Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
800 - 1400 ADET / H Otomatik Tortilla Makinesi CE'li
| Gerilim: | 380V |
|---|---|
| Kapasite: | 800-1400 ADET/SAAT |
| Ağırlık: | 800kg |
100kg / h Toz Korumalı 1300pcs / h Tortilla Üretim Ekipmanları
| Paketleme:: | Ahşap kasa |
|---|---|
| OEM veya ODM:: | Evet |
| Isıtma kaynağı:: | Paslanmaz Çelik Isıtma Borusu |
Elektrikli Isıtmalı 304 Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı, 10-12 İnç Çapında Tortillalar İçin
| Isıtma Yöntemi: | Elektrik |
|---|---|
| Temel Bileşenler: | Motorlu, PLC, Sıcak Pres |
| kablo: | Renmin |
3800pcs / h 270mm 42.57kw Tahıl Ürünleri Yapma Makinaları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 3000-3800 ADET / HR |
| güç: | 42,57 KW |
Yüksek Çıkış 6000pcs / h Tam Otomatik Roti Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
304SS Dokunmatik Ekran Tahıl Ürün Yapma Makineleri PLC Kontrolü
| Uygulama:: | Süpermarket fabrikası |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
6000pcs / h Korozyona Dayanıklı Chapati İş İçin Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |

