Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machine ] eşleşme 211 Ürünler.
Otomatik Meksika Tortilla Yapma Makinesi Elektrikli Isıtma 1300pcs / H
| Ürün adı: | Ekmek Unu Kek Presi Ticari Büyük Gözleme Makinesi için Otomatik Meksika Tortilla Yapma Makinesi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 500-1300 adet/saat |
| Voltaj: | 380V/220V |
Yüksek Kapasiteli Tortilla Üretim Hatı
| Çekirdek bileşenler: | Motor, plc, hidrolik tortilla pres, gaz tüneli fırın |
|---|---|
| Isıtma Yöntemi: | Doğal Gaz veya PL Gazı |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
304 Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hatı, saatte 200-300 Parça 10-12 Inç Tortilla Kapasitesi
| ihracat ülkeleri: | Küresel |
|---|---|
| Temel Bileşenler: | Motorlu, PLC, Sıcak Pres |
| Kontrol Sistemi: | Delta Veya Diğer |
600pcs / h Ticari Elektrikli Tortilla Yapıcı, 300mm Mısır Tortilla Yapma Makinesi
| Kalınlık: | 100-300mm |
|---|---|
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
| Fabrika: | Hefei |
8 - 50cm kromlu rulolar ve PLC kontrolleri ile verimli tortilla üretim hattı
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 100-3000 Adet/saat |
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |
25 İnç 35 İnç Pres Endüstriyel Tortilla Üretim Hattı Gümüş Renk
| makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Temel bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Endüstriyel Un Tortilla Ekmek Makinesi Otomatik Taşıma Paslanmaz Çelik 304
| isim: | Paslanmaz Çelik 304 Endüstriyel taco un tortilla ekmek yapma makinesi satış için tam üretim l |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000-3600 adet/saat |
| Voltaj: | 380V |
Elektrikli Un Tortilla Yapma Makinesi, 200mm Lavaş Pişirme Ekipmanları
| Otomatik kalite: | Otomatik |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrikli / hidrolik |
| Voltaj: | 380V / 220V |
Gıda Endüstrisi Taco Yapma Makinesi, 14000pcs / h Pide Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
Gıda İşleme Endüstrisi 2000pcs / h Un Tortilla Yapma Makinesi
| Marka adı: | SSS |
|---|---|
| güç: | 21kw |
| Garanti: | 1 yıl |

