Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machine ] eşleşme 211 Ürünler.
Profesyonel Fırıncılar için 2KW 400mm Tortilla Üretim Hattı Tortilla Ekmeği
| Güç: | 2.2kw |
|---|---|
| Silindir Genişliği: | 400mm |
| Üretim kapasitesi: | 1000-2000 Adet/saat |
CE ISO Sertifikalı Tortilla Üretim Hattı, 200-300 Adet/saat Kapasiteli ve 10-12 İnç Tortilla Çaplı
| Kontrol Sistemi: | Delta Veya Diğer |
|---|---|
| üretim kapasitesi: | 200-300 Adet/saat |
| Tortillanın Çapı: | 10 -12 inç |
304 Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hatı, Delta veya Diğer Ekran Ekranı ile 200-300 Parça/saat Çıkarım
| Görüntü ekranı: | Delta Veya Diğer |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Hammadde: | Su, buğday, mısır, un vb. |
Verimli Tortilla Üretimi için Otomatik, Düşük Maliyetli, Küçük Alan Kaplayan Tortilla Üretim Hattı
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Önemli Satış Noktaları: | Otomatik, Düşük Maliyetli, Küçük Kaplama Alanı |
| modeli: | BP350 |
PLC Kontrol Sistemli Yüksek Kapasiteli Otomatik Tortilla Üretim Hattı
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Boyut: | 3000*1000*1800mm |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Fırınlar için 200-300 Adet/saat Kapasiteli ve Kompakt Tasarımlı 304 Paslanmaz Çelik Mini Tortilla Üretim Hattı
| Hammadde: | Su, buğday, mısır, un vb. |
|---|---|
| modeli: | BP350 |
| Güç Kaynağı: | elektrik |
Küçük Çıktı 100mm 30g Ticari Mısır Tortilla Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| güç: | 21 KW |
Ticari için Ayarlanabilir Hidrolik Isıtma Un Tortilla Yapma Makinesi
| Başvuru:: | süpermarket fabrikası |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Suya Dayanıklı Endüstriyel Tortilla Presi, 50g Tortilla Master Makinesi
| Anahtar satış noktaları:: | Otomatik |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g / adet |
| votage: | 220V / 380V |

