Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machine ] eşleşme 212 Ürünler.
700 - 3000 Adet/saat Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı 8 - 50cm
| Üretim kapasitesi: | 700-3000 Adet/saat |
|---|---|
| Silindir çapı: | 8-50cm |
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
Paslanmaz Çelik Pita / Tortilla Üretim Hattı PLC Kontrol Sistemi
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Üretim Kapasitesi: | 100-3000 Adet/saat |
220V / 380V Sıcaklık Denetlenmiş Tortilla Üretim hattı Rol Hızı 3 - 20m/Min
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
220V / 380V Tortilla Üretim Hatı 8 - 50mm Rulo Genişliği 8 - 50cm Rulo Çaprazı
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
|---|---|
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
| Kontrol sistemi: | PLC |
PLC Kontrol Tortilla Yapma Makinesi Chrome Plating Roller Yüzey Tedavisi ile
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
|---|---|
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |
| Voltaj: | 220V/380V |
8 - 50cm Alloy Steel ile Rol Tortilla Üretim hattı
| Silindir çapı: | 8-50cm |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC |
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |
PLC kontrolü ile paslanmaz çelik tortilla yapma makinesi
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
Kaliteli Tortilla Üretim Hattı Düzenlenebilir Hız ve Paslanmaz Çelik Yapısı
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Silindir çapı: | 8-50cm |
Gıda servisi işletmeleri için alaşımlı çelik rulo tortilla yapma makinesi
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 1000-7000 Adet/saat |
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
Yüksek üretkenlik için 7000 KG Makine Brüt Ağırlıklı Tortilla Üretim hattı
| Model: | BP-820 |
|---|---|
| Raw Material: | Wheat Or Corn Floour |
| Uygulama: | Gıda endüstrisi |

