Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machine ] eşleşme 211 Ürünler.
Ağır Hizmet 1400pcs / h 40kw Lavaş Ekmeği Yapma Makinesi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut (L * W * H): | 7630 mm * 695 mm * 1680 mm |
| Kapasite: | 1500-3600 / saat |
Kirlilik Yok Normal Çıkışlı Ticari Roti Yapma Makinesi
| Kalınlık: | 100-300mm |
|---|---|
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
| güç: | 21kw |
8 inç Ticari Tam Otomatik Roti Yapma Makinesi
| Uygulama:: | SÜPERMARKET |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
7000pcs / h Ticari 12 inç Lavsh Üretim Hattı
| Uygulama:: | Fabrika |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
304 Paslanmaz Çelik Çerçeveyle Özel Akıllı Paketleme Makinesi
| Makine tasarımı: | Müşterinin İhtiyaçlarına Göre Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ambalaj türü: | Plastik |
| Çalışma voltajı: | 220V / 50Hz |
Dokunmatik Ekranlı 3600 Adet / Saat Otomatik Chapati Yapma Ekipmanı
| model: | SSS-BP-600 |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000 - 3600 adet / saat |
| Menşe yeri: | chaohu, Çin |
Yüksek kapasiteli paslanmaz çelik pita üretim hattı 100 - 3000 parça/saat
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
304 Paslanmaz çelik hamur yuvarlatıcı Doğal gaz veya PL gaz ısıtma ve delta kontrol sistemi ile makine
| Presin Basınç Aralığı: | 0,3 MPA-12 MPA |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Sıcak Satış Ürünü 2024 |
| kablo: | Renmin |

