Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machine ] eşleşme 212 Ürünler.
19900*2470*2300mm Uluslararası piyasa için hamur makinesi
| Raw Material: | Wheat Or Corn Floour |
|---|---|
| Production Capacity: | 3600-16000 Pieces/h |
| Tortillanın Çapı: | 150-350 mm |
Küresel Pazar Kapasitesi SSS için 3600-16000 parça/saat ile Tortilla Üretim hattı
| Üretim Kapasitesi: | 3600-16000 Adet/saat |
|---|---|
| Model: | BP-820 |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Tam otomatik 6-12 Inç Tortilla Yapma Makinesi Presör / Gaz Yakıcısı ile CE Sertifikalı
| ihracat ülkeleri: | Küresel |
|---|---|
| Gaz iletimi: | 4-14 m³/saat |
| Tortillanın Çapı: | 6-12 inç |
BP-650 Tam Otomatik Hamur Yapma Tortilla Üretim hattı
| Power Source: | Electric |
|---|---|
| Model: | BP-650 |
| Power: | 73kw |
Saatlik 200-300 Adet için Delta Kontrol Sistemli 304 Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı BP350
| Modeli: | BP350 |
|---|---|
| Çekirdek bileşenler: | Motorlu, PLC, Sıcak Pres |
| Hammadde: | Su, buğday, mısır, un vb. |
10 - 50mm Alaşımlı Çelik Tortilla Üretim Hattı PLC Kontrol Sistemi 800 - 3000 adet / Saat
| Üretim kapasitesi: | 800-3000 Adet/saat |
|---|---|
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Büyük ölçekli üretim için 8 - 50 mm rulo genişliği tortilla yapma makinesi
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Kontrol Sistemi: | PLC |
Paslanmaz Çelik Otomatik 18inch Tortilla Ekmek Makinesi 1500pcs / h
| Kapasite: | 500-1500 adet / saat |
|---|---|
| Temel Bileşen: | PLC |
| güç: | 21kw |
Otomatik Meksika Tortilla Yapma Makinesi Elektrikli Isıtma 1300pcs / H
| Ürün adı: | Ekmek Unu Kek Presi Ticari Büyük Gözleme Makinesi için Otomatik Meksika Tortilla Yapma Makinesi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 500-1300 adet/saat |
| Voltaj: | 380V/220V |
10 - 30 Cm Tam Otomatik Tortilla Yapma Makinesi Ticari
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |

