Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machine ] eşleşme 212 Ürünler.
PLC Kontrol Alaşımlı Çelik Tortilla Üretim Hattı 220V / 380V 8 - 50mm
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
Fırıncılar İçin 8 - 50cm Rulo Çaplı 220V / 380V Tortilla Makinesi
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Ürün adı: | Pide/TORTİLLA Üretim Hattı |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
PLC Kontrollü Tortilla Üretim Hattı Chrome Plating Roller Yüzey Tedavisi
| Silindir çapı: | 8-50cm |
|---|---|
| Ürün Adı: | Pide/TORTİLLA Üretim Hattı |
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
Delta PLC ve Schneider Electric ile Otomatik Kapasiteli 10 Inç Tortilla Üretim hattı
| Isıtma yöntemi: | Doğal Gaz veya PL Gazı |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | Delta |
| Presin Basınç Aralığı: | 0.7MPA-1.0MPA |
0.7MPA-1.0MPA Basınçlı Tortilla Yapma Makinesi Delta Kontrol Sistemiyle
| Presin Basınç Aralığı: | 0.7MPA-1.0MPA |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Sıcak Satış Ürünü 2024 |
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
Yeni Otomatik Roti Mısır Tortilla Pita Ekmek Makinesi
| Çiğ madde: | Su, buğday, mısır, un vb. |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Tortillanın Çapı: | 10 -12 inç |
Otomatik 10cm - 30cm Dia Tortilla Yapma Makinesi Yuvarlak Şekil
| Kapasite: | 200-1400 adet/saat |
|---|---|
| Avantaj: | Yüksek Kalite |
| Malzeme: | un |
Ticari Kullanım Tortilla Üretim Hattı Gıda Fabrikası İçin Gözleme
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| garanti: | 1 yıl |
| Gaz tüketimi: | 4-14 m³/saat |
10 - 45cm Çaplı PLC Kontrollü Tortilla Unu 800 - 3000 Adet/saat
| Ürün adı: | Tortilla üretim hattı |
|---|---|
| Boyut: | 3000*1000*1800mm |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Alaşımlı Çelik Rulo Tortilla Yapma Makinesi Yüksek Hızlı 3 - 20m / Dak
| Gerilim: | 220V/380V |
|---|---|
| Silindir çapı: | 10-45cm |
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |

