Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machine ] eşleşme 202 Ürünler.
400pcs Saat Başına 17 inç Ticari Tortilla Makinesi SS304 Malzeme
| madde: | Saatte 400 adet 17 inç ticari tortilla makinesi |
|---|---|
| Malzeme: | SS 304 |
| Plaka Boyutu: | 500 * 500mm |
35 cm çaplı ticari tortilla makinesi sorunsuz tortilla üretimi için otomatik sınıflı otomatik
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Çapraz: | 35cm |
| Kapasite: | 800 ADET/saat |
Gümüş Ticari Tortilla Makinesi Otomatik Sınıf Otomatik Tek Sıralı
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Kapasite: | 200 Adet/saat |
2024 Sıcak Satış BP-450 550 650 750 Otomatik Ticari Tortilla Makinesi
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
| makine modeli: | BP-450;550;650;750 |
Kolay Çalışma Gümüş BP-450 Ticari Tortilla Makinesi Tortilla Üretimi
| Machine Model: | BP-450 |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | tortilla makinesi |
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
BP-350 Otomatik sınıflandırma ve 200 PC / saatlik kapasiteli ticari tortilla makinesi
| makine modeli: | BP-350 |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Çapraz: | 0.4-2.5 mm |
800 Pcs/saat Kapasite Gümüş Ticari Tortilla Makinesi Kolay Çalışma Gümüş Renk
| Makine Rengi: | Gümüş |
|---|---|
| makine modeli: | BP-650 OV-650 |
| Kapasite: | 800 ADET/saat |
Kolay Çalışma Ticari Tortilla Makinesi Pita Ekmek Yapma Ekipmanı için Özel Boyut
| Çapraz: | 30cm |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Tortilla makinesi; Pide Ekmek Makinesi |
| Makine Rengi: | Gümüş |
Kapasite Ticari Tortilla Makinesi 700-3000pcs/Saat 1-4 Hamur başı
| Kapasite: | 700-3000 adet/saat |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | tortilla makinesi |
| Makine Rengi: | Gümüş |
1 Hamur kafası ticari tortilla makinesi gümüş model BP-550
| Makine Rengi: | Gümüş |
|---|---|
| Çapraz: | 0.4-2.5 mm |
| Hamur Kafaları: | 1 kafa |

