Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machine ] eşleşme 211 Ürünler.
Tam otomatik tortilla üretim hattı / Delta kontrol sistemi ile hamur yapmak
| Kontrol Sistemi: | Delta |
|---|---|
| Isıtma yöntemi: | Doğal Gaz veya PL Gazı |
| fonksiyon: | Tortilla üretim hattı |
Renmin Kablo Gaz Tüketimi ile Gelişmiş Tortilla Yapma Makinesi 4-14 M\u00b3/h
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
| kablo: | Renmin |
PLC Kontrol Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı Krom Kaplama Rulo Yüzey İşlem
| Silindir çapı: | 200mm |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Güç: | 2.2kw |
304 paslanmaz çelik elektrikli tortilla üretim hattı 6-12 inç tortilla kapasitesi ile
| Tortillanın Çapı: | 6-12 inç |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Model: | BP-930 |
Otomatik Elektrikli Tortilla Yapma Makinesi PLC PC Bilgisayar Kontrolüyle
| fonksiyon: | Tortilla üretim hattı |
|---|---|
| Çiğ madde: | Su, Buğday, Mısır, Süt, Un |
| Tortillanın Çapı: | 6-10 inç |
BP-900 hamur bölücü, tortilla üretim hattınıza mükemmel bir ek olarak.
| Kontrol Sistemi: | Delta |
|---|---|
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Presin Basınç Aralığı: | 0,3 MPA-12 MPA |
Schneider Electric bileşenleri ile Tam Otomatik Un Tortilla Üretim Ekipmanı
| fonksiyon: | Tortilla üretim hattı |
|---|---|
| Çiğ madde: | Su, Buğday, Mısır, Süt, Un |
| Üretim Kapasitesi: | 3600-8200 Adet/saat |
Ticari Hidrolik 8200 adet/saat Tortilla Presleme Makinesi mikrobilgisayar kontrolü
| Üretim kapasitesi: | 3600-8200 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
PLC Kontrol Alaşımlı Çelik Tortilla Üretim Hattı 220V / 380V 8 - 50mm
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
PLC Paslanmaz Çelik Tortilla Yapma Makinesi 100 - 3000 Adet / saat
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |

