Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machine ] eşleşme 211 Ürünler.
Otomatik Elektrikli 304 Paslanmaz Çelik Tam Tortilla Yapma Makinesi
| Üretim Kapasitesi: | 3000-8000 Adet/saat |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
Tam otomatik kolay işleme Tortilla Üretim hattı / 10 inç çaplı çıkış ile hamur yapmak
| Üretim Kapasitesi: | 3000-4000 Adet/saat |
|---|---|
| Tortillanın Çapı: | 10 inç. |
| ihracat ülkeleri: | Küresel |
2024 Yeni Tasarım ve Otomatik BP-820 Endüstriyel Yüksek Hızlı Tortilla Üretim hattı
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Tortillanın Çapı: | 6-12 inç |
| Önemli Satış Noktaları: | Yüksek Verimlilik, Otomatik, Kolay Kullanım |
0-300 ℃ Sıcaklık Kontrol Aralığı ile Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı
| Ürün adı: | Tortilla üretim hattı |
|---|---|
| Silindir çapı: | 200mm |
| Kontrol sistemi: | PLC |
Sıcaklık Kontrollü Krom Kaplama Tortilla Üretim Ekipmanları 700 - 3000 Adet / H
| Ürün adı: | Pide Üretim Hattı |
|---|---|
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
220V / 380V PLC 0-300C sıcaklık kontrolü ile alaşımlı çelik tortilla üretim hattı
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Silindir çapı: | 8-50cm |
Tortilla Üretim Hatı 3600-16000 Parça/saat 19900*2470*2300mm Dünya Ülkelerine
| Dimension: | 19900*2470*2300mm |
|---|---|
| Model: | BP-820 |
| Önemli Satış Noktaları: | Yüksek verimlilik |
Tam otomatik üretkenlik 6-10 inç tortilla üretim hattı
| Önemli Satış Noktaları: | Yüksek Verimlilik, Otomatik, Kolay Kullanım |
|---|---|
| Tortillanın Çapı: | 6-10 inç |
| Ağırlık: | 4500kg |
Kapasite BP-720 Elektrikli Tortilla Üretim hattı 304 paslanmaz çelik davul ile
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 2000-8000 Adet/saat |
| Model: | BP-720 |
2024 SSS için en yeni ve otomatik tortilla üretim hattı BP-720
| Çiğ madde: | Su, Buğday, Mısır, Süt, Un |
|---|---|
| Model: | BP-720 |
| Pazarlama Türü: | Sıcak Satış Ürünü 2024 |

