Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machine ] eşleşme 202 Ürünler.
0-300 ℃ Sıcaklık Kontrol Aralığı ile 2KW PLC Kontrollü Tortilla Yapma Makinesi
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Silindir çapı: | 200mm |
| Güç: | 2.2kw |
220V / 380V Paslanmaz Çelik Tortilla Yapımcısı Düzenlenebilir Rol Hızıyla 3 - 20m/Min
| Silindir çapı: | 8-50cm |
|---|---|
| Ürün Adı: | Pide/TORTİLLA Üretim Hattı |
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |
Ticari Ayarlanabilir 55g Mısır Tortilla Yapma Makinesi
| Son ürün: | tortilla |
|---|---|
| avantaj: | rekabetçi fiyat, kullanımı kolay, Enerji tasarrufu |
| Hammadde: | un, buğday unu |
BP-650 Tortilla / Roti / Taco Uluslararası Pazar için Üretim hattı
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| kablo: | Renmin |
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
Süpermarket 21kw Otomatik Tortilla Yapma Makinesi Gümüş Renk
| Uygulama:: | Süpermarket fabrikası |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
600 adet / saat Paslanmaz Çelik Tortilla Ekmek Üretim Hattı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| renk: | paslanmaz çelik gri |
| kullanım: | tortilla yapımcısı |
Tam otomatik tortilla üretim hattı / hamur yapım üretkenliği otomatik kolay işleme
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
Otomatik Elektrikli 304 Paslanmaz Çelik Tam Tortilla Yapma Makinesi
| Üretim Kapasitesi: | 3000-8000 Adet/saat |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
Alaşımlı çelik rulo Pita / Tortilla Üretim hattı 220V / 380V Voltaj
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı: | Pide/TORTİLLA Üretim Hattı |
Tam otomatik kolay işleme Tortilla Üretim hattı / 10 inç çaplı çıkış ile hamur yapmak
| Üretim Kapasitesi: | 3000-4000 Adet/saat |
|---|---|
| Tortillanın Çapı: | 10 inç. |
| ihracat ülkeleri: | Küresel |

