Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 269 Ürünler.
Kapasite BP-720 Elektrikli Tortilla Üretim hattı 304 paslanmaz çelik davul ile
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 2000-8000 Adet/saat |
| Model: | BP-720 |
3800pcs / h Ticari Tortilla Makinesi, 270mm Ticari Un Tortilla Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 3000-3800 ADET / HR |
| güç: | 42,57 KW |
270mm Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
2800pcs / h Taco Yapma Makinesi, Toza Dayanıklı Taco Yapma Ekipmanı
| İşlev:: | Tortilla üretim hattı |
|---|---|
| Güç kaynağı:: | Elektrikli Gaz |
| Güç:: | 23Kw |
Sıhhi 700pcs / h 100mm Tortilla Üretim Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
İki Başlı Tortilla İşleme Hattı, 30g Tortilla Yapma Ekipmanı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1500 ADET / HR |
7000 adet / saat Yüksek Çıkışlı Sıhhi Düz Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-10000 ADET / HR |
| güç: | 16kW |
Gıda Endüstrisi Otomatik 800pcs / H Tortilla Üretim Hattı Gümüş
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
PTFE Bantlı Otomatik Çift Kafalı Ticari Tortilla Makinesi 304 SS
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Sıcaklık Kontrollü Krom Kaplama Tortilla Üretim Ekipmanları 700 - 3000 Adet / H
| Ürün adı: | Pide Üretim Hattı |
|---|---|
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |

