Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 267 Ürünler.
2000pcs / H Gümüş Dokunmatik Ekranlı Ticari Tortilla Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
PTFE Kemerli 304 Paslanmaz Çelik 1000pcs / Saat Tortilla Üretim Hattı
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Ayarlanabilir Taco Kabuğu Yapma Makinesi
| kullanım: | Tortilla yapımı |
|---|---|
| güç: | 43 KW |
| boyut: | 26000x2030x1915mm |
8-50mm Rulo Genişliği Pita Üretim hattı Üretim Kapasitesi 1000-7000 parça/saat
| Üretim kapasitesi: | 1000-7000 Adet/saat |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
Elektrikli 30cm 1300pcs / h Ticari Tortilla Makinesi
| Otomatik kalite: | Otomatik |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrikli / hidrolik |
| Voltaj: | Özelleştirilmiş |
Toza Dayanıklı 21kw Ayarlanabilir Arapça Ekmek Hattı Yuvarlak Şekil
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |
800pcs / H Küçük Boy Mısır Unu Tortilla Üretim Hattı 21KW
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| boyut: | 4630 * 700 * 1420 mm |
800 Adet/HOtomatik Endüstriyel Tortilla Üretim Hattı Küçük Boy
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |

