Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 267 Ürünler.
Paslanmaz Çelik ile Otomatik Tortilla Ekmek Üretim Hattı Gazlı Isıtma
| İsim: | Otomatik tortilla Ekmek yapma makinesi tortilla ekmek hattı paslanmaz çelik ile |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
| Uygulanabilir Endüstriler: | Oteller, Restoran, Yiyecek Dükkanı, Yiyecek ve İçecek Mağazaları |
Çift Kafalı Tam Otomatik Düz Ekmek Yapma Makinesi 304 SS
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Tam Otomatik Pide Yapma Makinesi 1000 - 3000Adet/Saat
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Uygulama: | pide makinesi |
6000pcs / h Lavash Üretim Hattı, 200g Tortilla Ekmek Yapma Makinesi
| Kapasite: | 2000-6000 adet / saat |
|---|---|
| güç: | 23Kw |
| Voltaj: | 220V / 380V |
Otomatik Yassı Ekmek Tortilla Sarar Yapma Makinesi 6 İnç 8 İnç 10 İnç
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
Otomatik Ayarlanabilir Arap Ekmek Yapma Makinesi 1400pcs/Saat
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
6 İnç 150mm Taze Tortilla Dürüm Yapma Makinesi Tam Otomatik
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
Otomatik Tortilla Sarmalama Makinesi
| Makine malzemesi: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kapasite: | 3600-8200 adet/saat |
| Gerilim: | 380V/50HZ, özelleştirilmiş |
Yükseltilmiş Taze Tortilla Sarma Makinesi 6 İnç ila 16 İnç
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
Full Otomatik Pide Yapma Makinesi 1500 - 5000adet/Saat
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Uygulama: | pide makinesi |

