Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 263 Ürünler.
1500pcs/Saat Elektrikli Tortilla Maker Makinesi 8mm 45mm Tozsuz
| ad: | 1500 adet/saat Yüksek kaliteli elektrikli tortilla makinesi üretim hattı 8-45mm |
|---|---|
| Materia: | Paslanmaz çelik |
| güç: | 21kw |
Taze ve otantik ev yapımı tortilya için gümüşten tek sıra elektrikli tortilla makinesi
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
220V / 380V PLC 0-300C sıcaklık kontrolü ile alaşımlı çelik tortilla üretim hattı
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Silindir çapı: | 8-50cm |
BP-350 Elektrikli Tortilla Makinesi, Pita Ekmek Makinenize mükemmel bir ek olarak.
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
|---|---|
| Kapasite: | 800 ADET/saat |
| Ana bileşenler: | Motor |
800pcs / Saat Meksika Mısır Tortilla Pres Makinası PLC Core 304 SS
| Ürün adı: | En Kaliteli Ekmek Tortilla Makinesi Makinesi / Meksika Mısırlı Tortilla Pres Makinası Ekipmanları |
|---|---|
| Uygulanabilir Endüstriler: | Oteller, Üretim Tesisi, Yiyecek ve İçecek Fabrikası |
| tip: | tortilla ekmeği |
2000 Adet / Saat Tortilla Üretim Hattı İki Ekstrüderli Küçük Ölçekli
| Ürün adı: | otomatik elektrikli chapati maker roti tortilla pres makinesi yapma |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Şart: | Yeni |
Düz Arap Pide Ekmeği Roti Üretim Hattı Ticari 800--8200pcs / H
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| İşlev: | Chapati/Roti/Tortilla yapmak |
| Güç: | 21kw |
Delta PLC ve Schneider Electric ile Otomatik Kapasiteli 10 Inç Tortilla Üretim hattı
| Isıtma yöntemi: | Doğal Gaz veya PL Gazı |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | Delta |
| Presin Basınç Aralığı: | 0.7MPA-1.0MPA |
700 - 3000 Adet/saat Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı 8 - 50cm
| Üretim kapasitesi: | 700-3000 Adet/saat |
|---|---|
| Silindir çapı: | 8-50cm |
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
304 Paslanmaz çelik hamur yuvarlatıcı Doğal gaz veya PL gaz ısıtma ve delta kontrol sistemi ile makine
| Presin Basınç Aralığı: | 0,3 MPA-12 MPA |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Sıcak Satış Ürünü 2024 |
| kablo: | Renmin |

