Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 267 Ürünler.
Pita Ekmek Makinesi Üretimi için 40 cm çaplı Elektrikli Tortilla Makinesi
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
| makine modeli: | BP-450 |
Kolay Kullanımlı Elektrikli Tortilla Makinesi 800 Adet / Saat Yüksek Verimlilik
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
|---|---|
| makine modeli: | BP-550 |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
Gümüş Ticari Tortilla Makinesi Otomatik Sınıf Otomatik Tek Sıralı
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Kapasite: | 200 Adet/saat |
40 cm çaplı ticari tortilla makinesi özel boyut ve tortilla yapımı için
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
|---|---|
| makine modeli: | BP-450 |
| Ana bileşenler: | Motor |
BP-550 Tam Tortilla Yapımı için Otomatik Sınıf Tek Satırlı Ticari Tortilla Makinesi
| Çapraz: | 50 Cm |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Tortilla makinesi; Pide Ekmek Makinesi |
| Özellik: | Özel Boyut |
Pita Ekmek Makinesi için Gümüş Elektrikli Tortilla Makinesi Profesyonel Sınıf
| Çapraz: | 40-50 mm |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| makine modeli: | BP-450, 500, 550 |
Gümüş Ticari Tortilla Makinesi BP-500 45 cm çaplı Özel Boyut
| Makine Rengi: | Gümüş |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor |
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
Hızlı üretim için 800 PC / saatlik elektrikli tortilla makinesi tek sıra kapasitesi
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
Gelişmiş Elektrikli Tortilla Yapımcısı Ticari Tek Satırlı Pita Ekmek Makinesi
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
|---|---|
| makine modeli: | BP-300, 350, 400 OV-400 |
| Özellik: | Özel Boyut |
20cm Tortilla Ustaları Ekipmanı, Ayarlanabilir Tortilla Üretim Hattı
| Üretim hızı: | 100, 250 kg / saat |
|---|---|
| tortilla çapı: | 20cm - 40cm |
| Basınçlı Hava Gereksinimi: | 0.6-0.8MPa |

