Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 269 Ürünler.
Un Pita Ekmek Çubuğu Paratha Üretim Çubuğu 40cm-50cm çapında Pita Ekmek ve Paratha
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Tortillanın Çapı: | 40cm-50cm |
| fonksiyon: | Pita Ekmek Çizgisi |
Otomatik Düz Arap Ekmek Üretim Hattı 3800 Adet / H
| Güç kaynağı: | Gaz/Elektrik |
|---|---|
| Kapasite: | 800 ila 3800 adet / saat |
| Avantaj: | basit operasyon |
yüksek kapasiteli 30-45cm çapında, saatte 900-1500 adet tortilla üretim hattı
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1000 adet/saat |
| Güç: | 21kW |
Hot selling 15-45cm diameter Tortilla Making Machine
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kapasite: | 200-600 adet/saat |
| Güç: | 21 kw |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |
Ermeni Lavaşını Pişirmek İçin Suya Dayanıklı Ekipman
| kullanım: | Lavaş yapımı |
|---|---|
| güç: | 30 kW |
| boyut: | 25 mx 5,5 mx 2,0 m |
45cm Küçük Çıkışlı 900pcs / h Chapati Rolling Machine
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1000 adet/saat |
| Güç: | 21 kw |
düşük fiyat küçük kapasite 15-45cm 200-600pcs/h küçük turta kabuğu makinesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kapasite: | 200-600 adet/saat |
| Güç: | 21 kw |
Otomatik Lavaş Üretim Hattı Mayalı İnce Gözleme Yapımı
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| İşleme Türleri: | Otomatik Hat |
| Garanti Sonrası Servis: | Çevrimiçi destek |
35 cm çaplı ticari tortilla makinesi sorunsuz tortilla üretimi için otomatik sınıflı otomatik
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Çapraz: | 35cm |
| Kapasite: | 800 ADET/saat |

