Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 269 Ürünler.
Elektrikli Isıtma Mısır Tortilla Makinesi Makinesi Otomatik
| Renk: | Gümüş rengi |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
Fırın Soğutma Sistemli Yüksek Kapasiteli Tam Otomatik Tortilla Pide Üretim Hattı
| Kapasite: | 800-3000 adet/saat |
|---|---|
| Başvuru: | tortilla veya lavaş veya ekmek |
| Paketleme: | ahşap paket |
Entelektüelleştirme 2000pcs / h Tortilla Masters Ekipmanı
| Anahtar satış noktaları:: | Otomatik |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g / adet |
| Sıklık:: | 50Hz |
Pnömatik veya Hidrolik Basınçlı Yüksek Kapasiteli Tam Otomatik Tortilla Üretim Hattı
| Kapasite: | 1000-3000 adet bir saat |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik Gıda Sınıfı |
| Güç: | 20kw-36kw |
400 Fuksiyon Pita Ekmek hattı ve Pita ekmeği için kolay operasyon, Paratha üretim hattı
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 3600-16000 Adet/saat |
| Tortillanın Çapı: | 25cm-35cm |
Gıda Endüstrisi Taco Yapma Makinesi, 14000pcs / h Pide Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
1400pcs / h Tortilla Yapma Ekipmanı, Kirlilik Yok Un Tortilla Makinesi
| Otomatik kalite: | Otomatik |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrikli / hidrolik |
| Voltaj: | Özelleştirilmiş |
Ticari Hidrolik 8200 adet/saat Tortilla Presleme Makinesi mikrobilgisayar kontrolü
| Üretim kapasitesi: | 3600-8200 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Uzun Merdane Hidrolik Aktüatörlü Tortilla Üretim Hattı 52 In X 52 In
| Üretim kapasitesi: | 8200-20000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Özel Boyutlu Elektrikli Tortilla Üreticisi BP-400 Tortilla Üretimi için Nihai Çözüm
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |

