Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 267 Ürünler.
700 - 3000 Adet/saat Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı 8 - 50cm
| Üretim kapasitesi: | 700-3000 Adet/saat |
|---|---|
| Silindir çapı: | 8-50cm |
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
304 Paslanmaz çelik hamur yuvarlatıcı Doğal gaz veya PL gaz ısıtma ve delta kontrol sistemi ile makine
| Presin Basınç Aralığı: | 0,3 MPA-12 MPA |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Sıcak Satış Ürünü 2024 |
| kablo: | Renmin |
CE 3600pcs/Saat Arap Ekmek Üretim Hattı Çapı 20cm 30cm
| Sertifika: | CE |
|---|---|
| Boyut (L * W * H): | 10080 * 17100 * 1450 mm |
| tip: | tortilla |
2024 Yeni Tasarım ve Otomatik BP-820 Endüstriyel Yüksek Hızlı Tortilla Üretim hattı
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Tortillanın Çapı: | 6-12 inç |
| Önemli Satış Noktaları: | Yüksek Verimlilik, Otomatik, Kolay Kullanım |
14000 adet / saat Yüksek Çıkışlı Sıhhi Lavaş Ekmek Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
Hidronik Isıtma 15 İnç Tortilla Hamur Ekmek Makinesi
| kullanım: | Tortilla yapımı |
|---|---|
| güç: | 43 KW |
| boyut: | 26000x2030x1915mm |
Gümüş Ticari Tortilla Makinesi Model 550 Otomatik Sınıf Otomatik Gıda İşletmeniz için
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Makine Rengi: | Gümüş |
| Ana bileşenler: | Motor |
3800pcs / h Ticari Tortilla Makinesi, 270mm Ticari Un Tortilla Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 3000-3800 ADET / HR |
| güç: | 42,57 KW |
Kapasite BP-720 Elektrikli Tortilla Üretim hattı 304 paslanmaz çelik davul ile
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 2000-8000 Adet/saat |
| Model: | BP-720 |

