Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 269 Ürünler.
Gıda Endüstrisi 1300pcs / h Tortilla Üretim Ekipmanları
| Uygulama: | Gıda endüstrisi |
|---|---|
| Özellikleri: | Kullanımı Kolay |
| Garanti: | 1 yıl |
Küçük Boy Tortilla Yapma Ekipmanı
| malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Gerilim: | 230v 380v |
| Makina ağırlığı: | 600KG |
Toza Dayanıklı 21kw Ayarlanabilir Arapça Ekmek Hattı Yuvarlak Şekil
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |
800pcs / H Küçük Boy Mısır Unu Tortilla Üretim Hattı 21KW
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| boyut: | 4630 * 700 * 1420 mm |
800 Adet/HOtomatik Endüstriyel Tortilla Üretim Hattı Küçük Boy
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Toza Dayanıklı 1600 adet / saat Ayarlanabilir Arapça Ekmek Hattı
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |
Dokunmatik Ekranlı 3600 Adet / Saat Otomatik Chapati Yapma Ekipmanı
| model: | SSS-BP-600 |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000 - 3600 adet / saat |
| Menşe yeri: | chaohu, Çin |
düşük fiyatlı sıcak satış 15-45cm 200-600pcs/h küçük kapasiteli tortilla makinesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kapasite: | 200-600 adet/saat |
| Güç: | 21 kw |
ucuz küçük kapasiteli 15-45cm 200-600pcs/h tortilla makinesi
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kapasite: | 200-600 adet/saat |
| Güç: | 21 kw |
800 adet / saat 450mm Ticari Gıda Taco Yapma Makinesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| kullanım: | tortilla yapımcısı |
| şekil: | Yuvarlak Kare Dikdörtgen |

