Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 269 Ürünler.
Özellik Otomatik Tortilla Üretim hattı gaz fırını ile
| Hız: | 800-5000 adet/saat |
|---|---|
| Voltaj: | 380v |
| Güç: | 30kw |
304 Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hatı, Delta veya Diğer Ekran Ekranı ile 200-300 Parça/saat Çıkarım
| Görüntü ekranı: | Delta Veya Diğer |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Hammadde: | Su, buğday, mısır, un vb. |
Paketlemeli Tam Otomatik Tortilla Üretim Hattı 800 - 3000pcs / H
| Hız: | 800-3000 adet/saat |
|---|---|
| Çap: | 8.10.12.14 inç |
| Gerilim: | 380V |
Emek Tasarrufu Otomatik Tortilla Üretim Hattı 30cm / saatte 1400 adet
| Hız: | 800-1400 adet/saat |
|---|---|
| Gerilim: | 380V |
| Güç: | 30kw |
Gıda Endüstrisi 900pcs / h 150mm Ticari Mısır Tortilla Makinesi
| Matetial: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Hammadde: | mısır unu, pirinç unu, bitkisel yağ, tuz vb. |
Un Hammaddesi ile Ayarlanabilir 304 Ss Otomatik Tortilla Yapma Makinesi
| malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| hammadde: | un |
| kapasite: | 800-2400 adet |
Elektrikli Isıtmalı 304 Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı, 10-12 İnç Çapında Tortillalar İçin
| Isıtma Yöntemi: | Elektrik |
|---|---|
| Temel Bileşenler: | Motorlu, PLC, Sıcak Pres |
| kablo: | Renmin |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Kapasite:: | 600-1000 adet / saat |
| Malzeme:: | 304 Paslanmaz Çelik |
Entelektüelleştirme Paslanmaz Çelik Roti Yapma Ekipmanı
| Ürün adı: | tortilla makinesi |
|---|---|
| fonksiyon: | Çok Fonksiyonlu |
| paketleme: | Ahşap Kutu Paketi |
Otomatik Meksika 250kg / H Tortilla Üretim Hattı PLC Moto
| kullanım: | tortilla |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Güç kaynağı |
| Voltaj: | 380V |

