Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 267 Ürünler.
30cm Un Tortilla Üretim Hattı
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000-3600 adet / saat |
| Voltaj: | 380V / 3FAZLI |
6 inç 8 inç 10 inç Tortilla Üretim Hattı 8000 - 12000 Adet/Saat
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| garanti: | 1 yıl |
| Gaz tüketimi: | 4-14 m³/saat |
Otomatik 304 Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı 30g-100g Hamur
| renk: | gümüş |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| Hammadde: | un |
Tortilla Üretim Hattı BP-450 BP-550 Tahıl Ürün tortilla yapma makinesi
| Renk: | gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-3000 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
Kolay Kullanımlı Ticari Tortilla Makinesi 25cm Çap Otomatik
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
|---|---|
| Çapraz: | 25cm |
| Makine Rengi: | Gümüş |
Kolay Çalışma Ticari Tortilla Makinesi Pita Ekmek Yapma Ekipmanı için Özel Boyut
| Çapraz: | 30cm |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Tortilla makinesi; Pide Ekmek Makinesi |
| Makine Rengi: | Gümüş |
15cm 25cm 35cm Tortilla özelleştirme Otomatik Tortilla Üretim Hatı Gaz Fırını
| Hız: | 800-5000 adet/saat |
|---|---|
| Voltaj: | 380v |
| Güç: | 44 kw |
Özellik Otomatik Tortilla Üretim hattı gaz fırını ile
| Hız: | 800-5000 adet/saat |
|---|---|
| Voltaj: | 380v |
| Güç: | 30kw |
304 Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hatı, Delta veya Diğer Ekran Ekranı ile 200-300 Parça/saat Çıkarım
| Görüntü ekranı: | Delta Veya Diğer |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Hammadde: | Su, buğday, mısır, un vb. |

