Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 267 Ürünler.
Tam otomatik Pita ekmeği, Paratha üretim hattı 55 cm Paratha hattı ile
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 3600-16000 Adet/saat |
| ihracat ülkeleri: | Küresel |
800pcs / h Küçük Çıkış 30cm Arapça Ekmek Üretim Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
304 Paslanmaz Çelik ISO tortilla üretim hattı Lavaş Üretim Hattı
| Boyut: | 26000 x 2030 x 1915 (mm)/özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| anahtar kelimeler: | TORTILLA, CHAPATI, PİDE EKMEK, MEKSİKA EKMEK |
Tam otomatik üretkenlik 6-10 inç tortilla üretim hattı
| Önemli Satış Noktaları: | Yüksek Verimlilik, Otomatik, Kolay Kullanım |
|---|---|
| Tortillanın Çapı: | 6-10 inç |
| Ağırlık: | 4500kg |
BP-650 Tam Otomatik Hamur Yapma Tortilla Üretim hattı
| Power Source: | Electric |
|---|---|
| Model: | BP-650 |
| Power: | 73kw |
Dokunmatik Ekran Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
| Son ürün: | tortilla |
|---|---|
| Hammadde: | un, buğday unu |
| Adedi: | 1 Takım |
Küçük Boy Tortilla Yapma Ekipmanları 800 - 1000pcs 10cm - 30cm
| malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Gerilim: | 230v 380v |
| Makina ağırlığı: | 600kg |
Yüksek Kapasiteli Tortilla Üretim Hatı
| Çekirdek bileşenler: | Motor, plc, hidrolik tortilla pres, gaz tüneli fırın |
|---|---|
| Isıtma Yöntemi: | Doğal Gaz veya PL Gazı |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
25 İnç 35 İnç Pres Endüstriyel Tortilla Üretim Hattı Gümüş Renk
| makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Temel bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
10cm ila 30cm Dia Tortilla Makinesi Ticari Otomatik
| Kapasite: | 200-1400 adet/saat |
|---|---|
| Avantaj: | Otomatik |
| Malzeme: | un |

