Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
Ticari için Ayarlanabilir Hidrolik Isıtma Un Tortilla Yapma Makinesi
| Başvuru:: | süpermarket fabrikası |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yüksek Verimlilik Saatte 1300 Parça Mısır Tortilla Yapma Makinesi
| Uygulama:: | fabrika, süpermarket, restoran |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Korozyona Dayanıklı 150mm Un Tortilla Yapma Makinesi
| Uygulanabilir Endüstriler:: | Gıda ve fırın |
|---|---|
| Garanti Sonrası Servis:: | Çevrimiçi destek |
| Garanti:: | 1 yıl |
Lamine Hamur Çörek Katkılı Ekmek Yapma Makinesi Otomatik Katlı
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motorlu |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Yüksek Kapasiteli 3600 adet / saat Lavaş Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik
| Kapasite: | 2000-3600 adet/saat |
|---|---|
| Güç: | 23kw |
| Voltaj: | 220V / 380V |
Dokunmatik Ekran 1400pcs / h 10cm Tahıl Üretim Makinaları
| Kalınlık: | 100-300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 800 ADET / SAAT |
| Net ağırlık: | 500KG |
Küçük Boy Tortilla Yapma Makinesi 1000 - 3000 adet Bir Saat 10 - 50 Cm
| Hız: | 800-3000 adet/saat |
|---|---|
| Çap: | 8.10.12.14 inç |
| Gerilim: | 380V |
Büyük ölçekli üretim için 8 - 50 mm rulo genişliği tortilla yapma makinesi
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Kontrol Sistemi: | PLC |
1000pcs / h Elektrikli Isıtma 300mm Tortilla Yapma Makinesi
| Ana bileşenler: | PLC |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik gıda sınıfı |
| Dia. Dia. of tortilla tortilla: | 100-300 mm |
Soğutma Hattı ile 200mm 600pcs / h Un Tortilla Yapma Makinesi
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 200-1000 adet / saat |
| güç: | 21kw |

