Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
Otomatik Paratha Üretim Hattı 10 - 30cm 3000 - 10000Adet/Saat
| Üretim kapasitesi: | 3000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
1000 - 3000Adet/Saat Arap Pidesi Üretim Hattı Tam Otomatik
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Başvuru: | pide makinesi |
304 Paslanmaz Çelik ISO tortilla üretim hattı Lavaş Üretim Hattı
| Boyut: | 26000 x 2030 x 1915 (mm)/özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| anahtar kelimeler: | TORTILLA, CHAPATI, PİDE EKMEK, MEKSİKA EKMEK |
Motorlu PLC Çekirdekli Otomatik Gıda Kaplama Makinesi 1800 - 4800 Adet/Saat
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ağırlık: | 600kg |
| Güç: | 3.6kw |
Küçük Boy Tortilla Yapma Ekipmanları 800 - 1000pcs 10cm - 30cm
| malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Gerilim: | 230v 380v |
| Makina ağırlığı: | 600kg |
Dondurulmuş Roti için Paratha Presleme Makinesi Kaplama Yeşil Yeşil Soğan Gözleme Filmi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Makine boyutu: | 4500*1200*1500 mm |
| Makina ağırlığı: | 650kg |
380v Gerilim PLC Tortilla Üretim Ekipmanları Otomatik Roti
| Kullanımı:: | tortilla |
|---|---|
| Pazarlama Türü:: | Sıcak ürün |
| Garanti:: | 1 yıl |
Otomatik Katmanlı Dondurulmuş Yeşil Soğan Gözleme Üretim Hattı Gümüş
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motorlu |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Soğutma Pide Ekmeği Şekillendirme Makinesi
| Üretim kapasitesi: | 500-1500 adet / saat |
|---|---|
| güç: | 21kw |
| ağırlık: | 500KG |

