Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
800PCS / H Buğday Unu Tortilla İki Kafalı Yapma Makinesi
| Renk: | Paslanmaz Çelik Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 800-1300 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
İki Kafa Buğday Unu Tortilla Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik
| Renk: | Paslanmaz Çelik Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 800-1300 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
Ticari Kullanım Paratha Soğan Gözleme Yapma Makinesi 6000 Adet / Saat
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, teflon Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Arap Ekmeği Üretim Hattını Tam Otomatik Yapan Yumuşak Taco
| Ürün adı: | tam otomatik yumuşak taco yapma makinesi/arapça ekmek üretim hattı |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Voltaj: | 220V/380V |
Çift Kafa Tortilla Makinası Saatte 1500-3000 Adet
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Hammadde: | un |
| Avantaj: | Otomatik |
SS304 Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi, 21kw Endüstriyel Tortilla Yapıcı
| Uygulama: | tortilla yapımcısı |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
800 Adet / H Otomatik Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi PLC Çekirdeği
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
PLC Kontrollü 700 Adet / H Otomatik Tahıl Tortilla Yapma Makinesi
| Makine adı: | Meksika Tahıl Ürünü Tortilla Yapma Makinesi |
|---|---|
| Temel bileşenler: | PLC, Motor, Motor, Kayış |
| Temel Bileşenlerin Garantisi: | 1 yıl |
6 İnç 150mm Taze Tortilla Dürüm Yapma Makinesi Tam Otomatik
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
Yükseltilmiş Taze Tortilla Sarma Makinesi 6 İnç ila 16 İnç
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |

