Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi Roti Chapati Üretim Hattı
| Anahtar satış noktaları:: | Otomatik |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g/adet |
| Sıklık:: | 50HZ |
Kolay Kullanım Küçük Roti Tortilla Yapma Makinesi Elektrik Isıtma
| Boyut: | 4600x800x1300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 500-1500 adet/saat |
| modeli: | SSS-BP-400 |
Soğanlı Turta Lacha Paratha Yapma Makinesi 3000 -10000 Adet/H
| Üretim kapasitesi: | 2000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
Özel Üretim Paratha Makinası Otomatik 3000 - 6000 Adet/H 18 - 30cm
| Üretim kapasitesi: | 3000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Otomatik Ticari Küçük Boy Totilla Tahıl Ürün Yapma Makinesi 800 adet
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| güç: | 21 KW |
800 adet / h Paslanmaz Çelik Tam Otomatik Çapati Makinesi
| renk: | Gümüş rengi |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
Dokunmatik Ekranlı 3600 Adet / Saat Otomatik Chapati Yapma Ekipmanı
| model: | SSS-BP-600 |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000 - 3600 adet / saat |
| Menşe yeri: | chaohu, Çin |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Son ürün: | tortilla, chapati, roti, ekmek, pazzi |
|---|---|
| güç: | 42.6kw |
| renk: | paslanmaz çelik gri / özelleştirilmiş |
Tam Otomatik Pide Yapma Makinesi 1000 - 3000Adet/Saat
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Uygulama: | pide makinesi |
900pcs/H 300mm Tortilla Yapma Makinesi Gümüş 304 Paslanmaz Çelik
| malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Hammadde: | mısır unu, pirinç unu, bitkisel yağ, tuz vb. |

