Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
Dondurulmuş Roti Laccha İçin Film Kaplama Rendelenmiş Kek Paratha Presleme Makinesi
| Üretim kapasitesi: | 1000-8000 adet / saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Chapati Roti Tortilla Üretim Hattı Hidrolik Elektrikli PLC Kontrolü
| Ürün adı: | Otomatik hidrolik fiyat elektrikli chapati maker roti tortilla pres yapma makinesi |
|---|---|
| Marka: | SSS |
| Uygulanabilir Endüstriler: | Yiyecek & İçecek Fabrikası, Restoran |
İstifleme ve Paketleme Makinalı Tam Otomatik Küçük Tortilla Hattı
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | Otomatik Shawarma rulo Tortilla yapma makinesi |
| Gerilim: | 380V |
600 adet / saat Paslanmaz Çelik Tortilla Ekmek Üretim Hattı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| renk: | paslanmaz çelik gri |
| kullanım: | tortilla yapımcısı |
Düz Arap Pide Ekmeği Roti Üretim Hattı Ticari 800--8200pcs / H
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| İşlev: | Chapati/Roti/Tortilla yapmak |
| Güç: | 21kw |
Otomatik Hidrolik Elektrikli Tortilla Pres Makinası Paslanmaz Çelik 304
| Ürün adı: | Otomatik hidrolik fiyat elektrikli chapati maker roti tortilla pres makinesi yapma |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Şart: | yeni |
1400pcs / h Tortilla Yapma Ekipmanı, Kirlilik Yok Un Tortilla Makinesi
| Otomatik kalite: | Otomatik |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrikli / hidrolik |
| Voltaj: | Özelleştirilmiş |
Endüstriyel Un Tortilla Ekmek Makinesi Otomatik Taşıma Paslanmaz Çelik 304
| isim: | Paslanmaz Çelik 304 Endüstriyel taco un tortilla ekmek yapma makinesi satış için tam üretim l |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000-3600 adet/saat |
| Voltaj: | 380V |
30cm Un Tortilla Üretim Hattı
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000-3600 adet / saat |
| Voltaj: | 380V / 3FAZLI |
Elektrikli 30cm 1300pcs / h Ticari Tortilla Makinesi
| Otomatik kalite: | Otomatik |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrikli / hidrolik |
| Voltaj: | Özelleştirilmiş |

