Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
Elektrikli Un Tortilla Yapma Makinesi, 200mm Lavaş Pişirme Ekipmanları
| Otomatik kalite: | Otomatik |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrikli / hidrolik |
| Voltaj: | 380V / 220V |
400mm Ayarlanabilir Dokunmatik Ekran Chapati Yapma Makinesi 1500pcs / saat
| Uygulama: | Tortilla yapımı |
|---|---|
| Özellikleri: | Kullanımı Kolay |
| Garanti: | 1 yıl |
Yüksek Özelleştirme Un Tortilla Yapma Makinesi 8 inç ila 10 inç ila 12 inç
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| garanti: | 1 yıl |
| Gaz tüketimi: | 4-14 m³/saat |
Otomatik Roti Paratha Üretim Hattı Kolay Kullanım Yüksek Kaliteli Profesyonel Hizmet
| Üretim kapasitesi: | 2000-6000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
2000 adet / saat Sıhhi Stainess Çelik Roti Yapma Ekipmanı
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Thoughput:: | 2000-6000 / saat |
Roti Chapati Mısır Tortilla Makinası Elektrikli Isıtma 700 Adet/Saat
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 700 ADET/SAAT |
| Güç: | 24 KW |
1500 adet / saat Roti Ekmek Yapma Makinesi, 200g Endüstriyel Roti Yapma Makinesi
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |
Sanitary Adjustable Roti Making Equipment For Factory
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |
Otomatik Chapati Roti Pres Tortilla Makinası 8” 10” 12”
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| İşlev: | Chapati/Roti/Tortilla yapmak |
| Güç: | 21kw |

