Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
3800pcs / h 270mm 42.57kw Tahıl Ürünleri Yapma Makinaları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 3000-3800 ADET / HR |
| güç: | 42,57 KW |
6000pcs / h Korozyona Dayanıklı Chapati İş İçin Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
Yüksek Çıkış 6000pcs / h 270mm Tortilla Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
Dokunmatik Ekranlı Un Tortilla Ekipmanları, 1400pcs / h Gözleme Yapma Makinesi
| Matieral: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 230v 380v |
| Makina ağırlığı: | 600KG |
Ayarlanabilir Paslanmaz Çelik Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| güç: | 21 KW |
Full Otomatik Pide Yapma Makinesi 1500 - 5000adet/Saat
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Uygulama: | pide makinesi |
Un Tortilla Gözleme Roti Chapati Yapma Makinesi Otomatik
| malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Gerilim: | 230v 380v |
| Makina ağırlığı: | 600KG |
Tortilla Yapma Makinesi Yuvarlak 10-30cm Üretim Kapasitesi 1000-3000 adet / Saat
| Kapasite: | 1000-3000 adet bir saat |
|---|---|
| Ağırlık: | 420KG |
| Güç: | 22V |
6000pcs / h Lavash Üretim Hattı, 200g Tortilla Ekmek Yapma Makinesi
| Kapasite: | 2000-6000 adet / saat |
|---|---|
| güç: | 23Kw |
| Voltaj: | 220V / 380V |

