Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
Fırın Soğutma Sistemli Yüksek Kapasiteli Tam Otomatik Tortilla Pide Üretim Hattı
| Kapasite: | 800-3000 adet/saat |
|---|---|
| Başvuru: | tortilla veya lavaş veya ekmek |
| Paketleme: | ahşap paket |
15-45cm küçük çıkış 1000-2000pcs/h Irak ekmek ürün hattı
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1000 adet/saat |
| Güç: | 21 kw |
100kg / h Toz Korumalı 1300pcs / h Tortilla Üretim Ekipmanları
| Paketleme:: | Ahşap kasa |
|---|---|
| OEM veya ODM:: | Evet |
| Isıtma kaynağı:: | Paslanmaz Çelik Isıtma Borusu |
Entelektüelleştirme 900pcs / h Arap Pide Ekmek Yapma Makinesi
| Matetial: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Hammadde: | Un |
900pcs / h 300mm Paslanmaz Çelik Arapça Ekmek Üretim Hattı
| Matetial: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Hammadde: | mısır unu, pirinç unu, bitkisel yağ, tuz vb. |
Yüksek çıkışlı Pita Ekmeği Ürün hattı
| malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Çiğ madde: | Buğday unu/mısır unu, vb... |
1400pcs / h Un Tortilla Üretim Hattı, 100g Un Tortilla Ekipmanları
| Kalınlık: | 100-300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
800pcs/H 300mm Mısır Tortilla Üretim Hattı 304 Paslanmaz Çelik 70g
| Çap: | 100-300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 600-1400 ADET/SA |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
3600pcs / h 300mm Dokunmatik Ekran Lavaş Üretim Hattı
| Kalınlık: | 100-300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-3600PCS / SAAT |
| Hamur Ağırlığı: | 10-100 g / adet |

