Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
Otomatik Roti Yapma Makinesi Elektrikli Isıtma 500 Kg/Saat
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| İşlev: | Chapati/Roti/Tortilla yapmak |
| Güç: | 21kw |
Yüksek Çıkış 6000pcs / h Tam Otomatik Roti Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
Paslanmaz Çelik Otomatik Roti Yapma Makinesi 1300pcs / H
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut (L * W * H): | 5130*840*1300mm |
| Kapasite: | 1300 adet/saat |
Max350mm 3800pcs / H Ayarlanabilir Roti Yapma Makinesi Otomatik
| kullanım: | Tortilla / Roti / Chapati yapımı |
|---|---|
| güç: | 43 KW |
| boyut: | 26000x2030x1915mm |
150mm 3800pcs / h Ayarlanabilir Ticari Roti Yapma Makinesi
| Kullanım: | tortilla yapımı |
|---|---|
| Güç: | 43 kw |
| Boyut: | 26000x2030x1915mm |
Otomatik Tortilla Yapma Makinesi Gaz Fırın Roti Üretim hattı Satılık
| Ürün Adı: | tortilla, roti, shawarma sosu, chapati |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | PLC |
| Silindir çapı: | 8-50cm |
Küçük Otomatik Tortilla Makinesi Gaz Fırını Saatte 1400 adet
| Ürün Adı: | tortilla, roti, shawarma sosu, chapati |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | PLC |
| tortilla çapı: | 8-50cm |
Mısır Tortilla Pide Çapati Roti Yapma Makinesi Tam Otomatik
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Uygulama: | pide makinesi |
8 inç Ticari Tam Otomatik Roti Yapma Makinesi
| Uygulama:: | SÜPERMARKET |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yeni Otomatik Roti Mısır Tortilla Pita Ekmek Makinesi
| Çiğ madde: | Su, buğday, mısır, un vb. |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Tortillanın Çapı: | 10 -12 inç |

