Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
9 15 18 25cm Boyut Otomatik Tortilla Yapma Makinesi Küçük Ölçekli Üretim hattı
| Uygulama:: | fabrika, süpermarket, restoran |
|---|---|
| Rengi:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Entelektüelleştirme NO Atık Tortilla Roti Yapma Makinesi Burrito Üretim Hattı Fabrika Doğrudan
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 220V 380V |
| Ağırlık: | 500kg |
Max350mm 2000pcs/H Pide Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik Otomatik
| kullanım: | pide yapımı |
|---|---|
| güç: | 43 KW |
| boyut: | 26000x2030x1915mm |
10cm - 50cm Roti Tortilla Yapma Makinesi Otomatik Paslanmaz Çelik
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
Küçük Çıkış 800pcs / h 100mm Roti Yapma Ekipmanı
| Renk: | Gümüş rengi |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
Entelektüelleştirme Paslanmaz Çelik Roti Yapma Ekipmanı
| Ürün adı: | tortilla makinesi |
|---|---|
| fonksiyon: | Çok Fonksiyonlu |
| paketleme: | Ahşap Kutu Paketi |
Etli Börek Roti Dolması Paratha Yapma Makinesi Otomatik
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, teflon Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Düz Ekmek Roti Tortilla Yapma Makinesi Elektrikli Isıtma
| Ürün adı: | Düz Ekmek Roti Tortilla Yapma Makinesi/mısır tortilla basın ekmek makinesi |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 500-1300 adet/saat |
| Gerilim: | 380V/220V |
900pcs / h Ticari Roti Yapma Makinesi, Sıhhi Tortilla Ekmek Makinesi
| fonksiyon: | tortilla yapmak |
|---|---|
| Kapasite: | 600-900pcs / saat |
| özellik: | Düşük Enerji Yüksek Hız |
Küçük İşletme PLC Dokunmatik Ekran Kontrol Sistemi için Tortilla Yapma Makinesi
| Ürün adı: | otomatik elektrikli chapati maker roti tortilla pres makinesi yapma |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Şart: | yeni |

