Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
10 - 30 Cm Tam Otomatik Tortilla Yapma Makinesi Ticari
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
Gıda Sınıfı Malzemeden Üretilmiş Yüksek Kapasiteli Tortilla Wrap Roti Ekmek Yapma Makinesi
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| garanti: | 1 yıl |
| Otomatik sınıf: | Otomatik |
Endüstriyel Otomatik Tortilla Roti Chapati Yapma Makinesi 304 SS
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Otomatik Yassı Ekmek Tortilla Sarar Yapma Makinesi 6 İnç 8 İnç 10 İnç
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
Otomatik Roti Paratha Yapma Makinesi Saatte 1000 -10000
| Üretim kapasitesi: | 1000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Servo Motor Hidrolik Pres Tortilla Yapma Makinesi Tam Otomatik
| Üretim kapasitesi: | 3000-14000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Otomatik Tortilla Dürüm Yapma Makinesi 3600-8200 adet / saat Roti Ekmek Üretim Hattı
| makine malzemesi: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kapasite: | 3600-8200 adet/saat |
| Gerilim: | 380V/50HZ, özelleştirilmiş |
300mm Ticari Roti Yapma Makinesi
| renk: | kıymık |
|---|---|
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
| boyut: | 4630 * 700 * 1420 milyon |
Çin Etli Sandviç Rou Jia Mo Çörek Yapma Makinesi Otomatik
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motorlu |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Tam Otomatik Pide Ekmek Tortilla Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik
| malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Gerilim: | 230v 380v |
| Makina ağırlığı: | 600KG |

