Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ high efficiency pita bread production line ] eşleşme 92 Ürünler.
Yüksek verimlilik tam otomatik Arap ekmeği / Pita ekmeği üretim hattı
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paketleme veya deniz taşımacılığına uygun ahşap kasa paketleme |
|---|---|
| Teslim süresi: | 25-50 gün |
| Yetenek temini: | Ayda 100 set |
Max350mm 2000pcs/H Pide Ekmeği Üretim Hattı Paslanmaz Çelik Otomatik
| kullanım: | pide yapımı |
|---|---|
| güç: | 43 KW |
| boyut: | 26000x2030x1915mm |
SS304 1500 adet / saat Otomatik Pide Üretim Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1500 ADET / HR |
Cep Ekmeği Pide Ekmeği Arap Ekmek Üretim Hattı Saatte 3000 Adet
| öğe adı: | arapça ekmek üretim hattı |
|---|---|
| kapasite: | saatte 3000 adet |
| mamul: | cep ekmeği, pide, arap ekmeği |
Max350mm 2000pcs/H Pide Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik Otomatik
| kullanım: | pide yapımı |
|---|---|
| güç: | 43 KW |
| boyut: | 26000x2030x1915mm |
SS304 Çerçeve Pide Ekmeği Arap Ekmek Üretim Hattı Saatte 3000pcs
| madde: | Saatte 3000 adet pide ekmeği Arap Ekmek Üretim Hattı |
|---|---|
| Malzeme: | çerçeve için paslanmaz çelik |
| Bileşen: | presleme, şekillendirme, pişirme, soğutma |
Un Pita Ekmek Çubuğu Paratha Üretim Çubuğu 40cm-50cm çapında Pita Ekmek ve Paratha
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Tortillanın Çapı: | 40cm-50cm |
| fonksiyon: | Pita Ekmek Çizgisi |
Tam otomatik Pita ekmeği, Paratha üretim hattı 55 cm Paratha hattı ile
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 3600-16000 Adet/saat |
| ihracat ülkeleri: | Küresel |
Pita Ekmek Makinesi Üretimi için 40 cm çaplı Elektrikli Tortilla Makinesi
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
| makine modeli: | BP-450 |
Otomatik Pide Cep Ekmek Üretim Hattı Yunan Pitta Mayalı Düz Ekmek
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
| Güç: | 2.2kw |

