Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ high efficiency pita bread production line ] eşleşme 92 Ürünler.
Kolay Kullanımlı Elektrikli Tortilla Makinesi 800 Adet / Saat Yüksek Verimlilik
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
|---|---|
| makine modeli: | BP-550 |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
800 - 3000 Adet / H Kapasiteli 2KW Isıtma Gücü Tortilla Üretim Hattı
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
|---|---|
| Isıtma Gücü: | 2KW |
| Ürün adı: | Tortilla üretim hattı |
Krom Kaplama Sıcaklık Kontrollü Tortilla Üretim Hattı PLC Tortilla Rulo Makinesi
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Kontrol sistemi: | PLC |
| Üretim kapasitesi: | 700-3000 Adet/saat |
Pita Ekmek Makinesi için Gümüş Elektrikli Tortilla Makinesi Profesyonel Sınıf
| Çapraz: | 40-50 mm |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| makine modeli: | BP-450, 500, 550 |
Profesyonel Fırıncılar için 2KW 400mm Tortilla Üretim Hattı Tortilla Ekmeği
| Güç: | 2.2kw |
|---|---|
| Silindir Genişliği: | 400mm |
| Üretim kapasitesi: | 1000-2000 Adet/saat |
Kolay Çalışma Ticari Tortilla Makinesi Pita Ekmek Yapma Ekipmanı için Özel Boyut
| Çapraz: | 30cm |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | Tortilla makinesi; Pide Ekmek Makinesi |
| Makine Rengi: | Gümüş |
PLC Kontrol Alaşımlı Çelik Tortilla Üretim Hattı 220V / 380V 8 - 50mm
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
220V / 380V Tortilla Üretim Hattı Paslanmaz Çelik Tortilla Yapma Makinesi
| Gerilim: | 220V/380V |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Üretim kapasitesi: | Yüksek |
Yeni Otomatik Roti Mısır Tortilla Pita Ekmek Makinesi
| Çiğ madde: | Su, buğday, mısır, un vb. |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Tortillanın Çapı: | 10 -12 inç |
Endüstriyel Yüksek Hızlı Tortilla Üretim Hattı 3 - 20m / Dak Alaşımlı Çelik Pide Silindiri 8 - 50mm
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Ürün adı: | Tortilla üretim hattı |

