Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ high efficiency pita bread production line ] eşleşme 92 Ürünler.
Otomatik Chapati Roti Pres Tortilla Makinası 8” 10” 12”
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| İşlev: | Chapati/Roti/Tortilla yapmak |
| Güç: | 21kw |
PLC Paslanmaz Çelik Tortilla Yapma Makinesi 100 - 3000 Adet / saat
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Gerilim: | 220V/380V |
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
Sıcaklık Kontrollü Krom Kaplama Tortilla Üretim Ekipmanları 700 - 3000 Adet / H
| Ürün adı: | Pide Üretim Hattı |
|---|---|
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
BP-350 Elektrikli Tortilla Makinesi, Pita Ekmek Makinenize mükemmel bir ek olarak.
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
|---|---|
| Kapasite: | 800 ADET/saat |
| Ana bileşenler: | Motor |
Otomatik Roti Yapma Makinesi Elektrikli Isıtma 500 Kg/Saat
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| İşlev: | Chapati/Roti/Tortilla yapmak |
| Güç: | 21kw |
380v Gerilim PLC Tortilla Üretim Ekipmanları Otomatik Roti
| Kullanımı:: | tortilla |
|---|---|
| Pazarlama Türü:: | Sıcak ürün |
| Garanti:: | 1 yıl |
250kg / h Un Tortilla Yapma Makinesi, Soğutma Unlu Ekmek Makinesi
| Kullanımı:: | tortilla |
|---|---|
| Ana bileşenler:: | PLC, Motor |
| Pazarlama Türü:: | Sıcak ürün |
6000pcs / h Korozyona Dayanıklı Chapati İş İçin Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
3800pcs / h 270mm 42.57kw Tahıl Ürünleri Yapma Makinaları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 3000-3800 ADET / HR |
| güç: | 42,57 KW |
Ayarlanabilir Paslanmaz Çelik Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| güç: | 21 KW |

