Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ high efficiency pita bread production line ] eşleşme 92 Ürünler.
Özelleştirilmiş Yüksek Hassasiyetli Ürün Paketleme Makinesi
| Ürün çapı: | 16cm-26cm |
|---|---|
| Hava basıncı: | 0,8-1,0M/Pa |
| Uygulanabilir ürünler: | Özel |
1500-2800pcs/hr Kapasite Özel Ürünler için Otomatik Ambalaj Makinesi 60-200g/pcs
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
Sıcaklık kontrol aralığı 0 - 300C Gıda hizmeti sağlayıcıları için tortilla yapma makinesi
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
|---|---|
| Ürün Adı: | Pide/TORTİLLA Üretim Hattı |
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
35 cm çaplı ticari tortilla makinesi sorunsuz tortilla üretimi için otomatik sınıflı otomatik
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Çapraz: | 35cm |
| Kapasite: | 800 ADET/saat |
Özel Boyutlu Elektrikli Tortilla Üreticisi BP-400 Tortilla Üretimi için Nihai Çözüm
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
Hızlı üretim için 800 PC / saatlik elektrikli tortilla makinesi tek sıra kapasitesi
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
60-200g ürün ambalajı için özelleştirilmiş otomatik ambalaj makinesi
| Ürün Ağırlığı: | 60-200g/adet |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Çalışma voltajı: | 220V / 50Hz |
800 Pcs/saat Kapasite Gümüş Ticari Tortilla Makinesi Kolay Çalışma Gümüş Renk
| Makine Rengi: | Gümüş |
|---|---|
| makine modeli: | BP-650 OV-650 |
| Kapasite: | 800 ADET/saat |
Gümüş Ticari Tortilla Makinesi Otomatik Sınıf Otomatik Tek Sıralı
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Kapasite: | 200 Adet/saat |
40 cm çaplı ticari tortilla makinesi özel boyut ve tortilla yapımı için
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
|---|---|
| makine modeli: | BP-450 |
| Ana bileşenler: | Motor |

