Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ high efficiency pita bread production line ] eşleşme 92 Ürünler.
10 - 45cm Krom Kaplama Tortilla Üretim Hattı Pide Makinesi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ürün adı: | Tortilla üretim hattı |
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |
220V / 380V PLC 0-300C sıcaklık kontrolü ile alaşımlı çelik tortilla üretim hattı
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Silindir çapı: | 8-50cm |
700 - 3000 Adet/saat Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı 8 - 50cm
| Üretim kapasitesi: | 700-3000 Adet/saat |
|---|---|
| Silindir çapı: | 8-50cm |
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
220V / 380V Tortilla Üretim Hatı 8 - 50mm Rulo Genişliği 8 - 50cm Rulo Çaprazı
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
|---|---|
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
| Kontrol sistemi: | PLC |
220V / 380V Alaşımlı Çelik Pita Üretim Hattı PLC Kontrol Sistemi
| Ürün Adı: | Pide/TORTİLLA Üretim Hattı |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | PLC |
| Silindir çapı: | 8-50cm |
8 - 50cm kromlu rulolar ve PLC kontrolleri ile verimli tortilla üretim hattı
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 100-3000 Adet/saat |
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |
8-50mm Rulo Genişliği Pita Üretim hattı Üretim Kapasitesi 1000-7000 parça/saat
| Üretim kapasitesi: | 1000-7000 Adet/saat |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
100kg / h Toz Korumalı 1300pcs / h Tortilla Üretim Ekipmanları
| Paketleme:: | Ahşap kasa |
|---|---|
| OEM veya ODM:: | Evet |
| Isıtma kaynağı:: | Paslanmaz Çelik Isıtma Borusu |
Kaliteli Tortilla Üretim Hattı Düzenlenebilir Hız ve Paslanmaz Çelik Yapısı
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Silindir çapı: | 8-50cm |
Gelişmiş Elektrikli Tortilla Yapımcısı Ticari Tek Satırlı Pita Ekmek Makinesi
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
|---|---|
| makine modeli: | BP-300, 350, 400 OV-400 |
| Özellik: | Özel Boyut |

