Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ high efficiency pita bread production line ] eşleşme 92 Ürünler.
10 - 50mm Alaşımlı Çelik Tortilla Üretim Hattı PLC Kontrol Sistemi 800 - 3000 adet / Saat
| Üretim kapasitesi: | 800-3000 Adet/saat |
|---|---|
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
8-50cm Tortilla Üretim Hattı PLC Kontrol Sistemi Tortilla Yapma Makinesi
| Üretim kapasitesi: | 700-3000 Adet/saat |
|---|---|
| Ürün adı: | Tortilla üretim hattı |
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
Soğutma Pide Ekmeği Şekillendirme Makinesi
| Üretim kapasitesi: | 500-1500 adet / saat |
|---|---|
| güç: | 21kw |
| ağırlık: | 500KG |
Gıda Endüstrisi Taco Yapma Makinesi, 14000pcs / h Pide Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
PLC Kontrol Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı Krom Kaplama Rulo Yüzey İşlem
| Silindir çapı: | 200mm |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Güç: | 2.2kw |
Tam otomatik kolay işleme Tortilla Üretim hattı / 10 inç çaplı çıkış ile hamur yapmak
| Üretim Kapasitesi: | 3000-4000 Adet/saat |
|---|---|
| Tortillanın Çapı: | 10 inç. |
| ihracat ülkeleri: | Küresel |
Otomatik Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı 10 - 45cm Rulo Pide
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
20cm Tortilla Ustaları Ekipmanı, Ayarlanabilir Tortilla Üretim Hattı
| Üretim hızı: | 100, 250 kg / saat |
|---|---|
| tortilla çapı: | 20cm - 40cm |
| Basınçlı Hava Gereksinimi: | 0.6-0.8MPa |
Dia 18Cm PLC Çalışması Pide Ekmeği Yapma Makinesi 304 Çelik Malzeme
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| Otomatik kalite: | Otomatik |
| Şart: | Yeni |
Alaşımlı Çelik Makaralı 800 - 3000 Adet / Saat Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Kontrol sistemi: | PLC |

