Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ high efficiency pita bread production line ] eşleşme 92 Ürünler.
Tortilla Üretim Hatı İçin Özel Yapılandırılabilir Ham Toplayıcı Ham Ağırlığı 28-130 Gram Paslanmaz Çelik
| Dough Weight: | 28-130 Gram |
|---|---|
| Dough accuracy: | ±2 Gram |
| Kontrol Sistemi: | PLC |
Gözleme Hint Tandır Roti Yapma Makinesi 15cm 20cm 25cm 30cm Otomatik
| Anahtar satış noktaları: | Rekabetçi fiyat |
|---|---|
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Alaşımlı Çelik Rulo Tortilla Yapma Makinesi Yüksek Hızlı 3 - 20m / Dak
| Gerilim: | 220V/380V |
|---|---|
| Silindir çapı: | 10-45cm |
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |
Otomatik Ticari Küçük Boy Totilla Tahıl Ürün Yapma Makinesi 800 adet
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| güç: | 21 KW |
PLC Kontrol Sistemli Yüksek Kapasiteli Otomatik Tortilla Üretim Hattı
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Boyut: | 3000*1000*1800mm |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Fırıncılar İçin 8 - 50cm Rulo Çaplı 220V / 380V Tortilla Makinesi
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Ürün adı: | Pide/TORTİLLA Üretim Hattı |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Büyük ölçekli üretim için 8 - 50 mm rulo genişliği tortilla yapma makinesi
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
|---|---|
| Voltaj: | 220V/380V |
| Kontrol Sistemi: | PLC |
Hızlı ve tutarlı üretim için özel boyutlu Tek sıra elektrikli tortilla makinesi
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
| Ana bileşenler: | Motor |
1000 - 7000 Parça/saat Otomatik Tortilla Yapımcısı 0-300C Sıcaklık Kontrol Aralığı
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Silindir çapı: | 8-50cm |
| Üretim kapasitesi: | 1000-7000 Adet/saat |
1500pcs/Saat Elektrikli Tortilla Maker Makinesi 8mm 45mm Tozsuz
| ad: | 1500 adet/saat Yüksek kaliteli elektrikli tortilla makinesi üretim hattı 8-45mm |
|---|---|
| Materia: | Paslanmaz çelik |
| güç: | 21kw |

