Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ high efficiency pita bread production line ] eşleşme 92 Ürünler.
Düz Arap Pide Ekmeği Roti Üretim Hattı Ticari 800--8200pcs / H
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| İşlev: | Chapati/Roti/Tortilla yapmak |
| Güç: | 21kw |
250kg / h Arapça Ekmek Üretim Hattı, 23kw Pide Ekmeği Hattı
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Garanti:: | 1 yıl |
| Voltaj:: | 380V |
800pcs / h Küçük Çıkış 30cm Arapça Ekmek Üretim Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
Alaşımlı çelik rulo Pita / Tortilla Üretim hattı 220V / 380V Voltaj
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı: | Pide/TORTİLLA Üretim Hattı |
Otomatik Pide Yapma Makinesi Ayarlanabilir Hız
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
| Güç: | 2.2kw |
Paslanmaz Çelik Pita / Tortilla Üretim Hattı PLC Kontrol Sistemi
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Üretim Kapasitesi: | 100-3000 Adet/saat |
400 Fuksiyon Pita Ekmek hattı ve Pita ekmeği için kolay operasyon, Paratha üretim hattı
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 3600-16000 Adet/saat |
| Tortillanın Çapı: | 25cm-35cm |
4.5kw 380v Otomatik Pide Ekmeği Makinası 2000pcs/Saat
| Kapasite: | 2000pcs / saat |
|---|---|
| güç: | 4.5 kW |
| Voltaj: | 380V |

