Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machine ] eşleşme 202 Ürünler.
1 hamur başlı uzun ömürlü gümüş elektrikli tortilla makinesi
| Diameter: | 0.4-2.5 Mm |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor |
| Capacity: | 700 Pcs/hour |
1 Başlı Elektrikli Tortilla Makinesi Hamur Yapımı İçin Kolay Kullanım
| Anahtar kelimeler: | tortilla makinesi |
|---|---|
| Çapraz: | 0.4-2.5 mm |
| Kapasite: | 200 Adet/saat |
Gelişmiş Elektrikli Tortilla Yapımcısı Ticari Tek Satırlı Pita Ekmek Makinesi
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
|---|---|
| makine modeli: | BP-300, 350, 400 OV-400 |
| Özellik: | Özel Boyut |
Pita Ekmek Makinesi için Gümüş Elektrikli Tortilla Makinesi Profesyonel Sınıf
| Çapraz: | 40-50 mm |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| makine modeli: | BP-450, 500, 550 |
Taze ve otantik ev yapımı tortilya için gümüşten tek sıra elektrikli tortilla makinesi
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
|---|---|
| Özellik: | Özel Boyut |
| Satır sayısı: | Tek Sıralı |
BP-350 Elektrikli Tortilla Yapımcısı 0,4-2,5 mm çapında tutarlı ve lezzetli tortilla yapmak için
| Özellik: | Özel Boyut |
|---|---|
| Çapraz: | 0.4-2.5 mm |
| Hamur Kafaları: | 1 kafa |
Sıhhi 45cm Ticari Meksika Tortilla Yapma Makinesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| renk: | paslanmaz çelik gri |
| kullanım: | tortilla yapımcısı |
Endüstriyel Yüksek Hızlı Tortilla Üretim Hattı 3 - 20m / Dak Alaşımlı Çelik Pide Silindiri 8 - 50mm
| Merdane Yüzey İşlemi: | Krom kaplama |
|---|---|
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
| Ürün adı: | Tortilla üretim hattı |
700 - 3000 Adet / Saat Üretim Kapasiteli 220V / 380V Tortilla Maker Rulo
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Silindir çapı: | 8-50cm |
| Rulo malzemesi: | Alaşımlı çelik |
700 - 3000 Adet/saat Tortilla Yapma Makinesi 8 - 50cm Alaşımlı Çelik Merdane Çapı
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 700-3000 Adet/saat |
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |

