Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 267 Ürünler.
Yüksek Verimlilik Saatte 1300 Parça Mısır Tortilla Yapma Makinesi
| Uygulama:: | fabrika, süpermarket, restoran |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
800 - 1400 ADET / H Otomatik Tortilla Makinesi CE'li
| Gerilim: | 380V |
|---|---|
| Kapasite: | 800-1400 ADET/SAAT |
| Ağırlık: | 800kg |
Otomatik Tortilla Makinası 800 - 1300 Adet /Saat
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Hammadde: | un |
| hız: | 800-1300 ADET/SAAT |
Küçük Boy Otomatik Tortilla Üretim Hattı Paslanmaz Çelik 304
| Hız: | 800-1500 adet/saat |
|---|---|
| Çap: | 8.10.12.14 inç |
| Gerilim: | 380V |
İki Kafa 21kw Arapça Ekmek Üretim Hattı 1600pcs / Saat
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |
Soğutma Hattı ile 200mm 600pcs / h Un Tortilla Yapma Makinesi
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 200-1000 adet / saat |
| güç: | 21kw |
900x900 Sıcak Pres Tabağı Tortilla Üretim Hattı 3000pcs/H
| Üretim kapasitesi: | 3000-14000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Arap Ekmeği Üretim Hattını Tam Otomatik Yapan Yumuşak Taco
| Ürün adı: | tam otomatik yumuşak taco yapma makinesi/arapça ekmek üretim hattı |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Voltaj: | 220V/380V |
İki Kafalı 304 Paslanmaz Çelik Un Tortilla Yapma Makinesi
| Uygulama:: | süpermarket fabrikası |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
304 Paslanmaz Çelik Chapati Tortilla Makinesi Elektrikli Isıtma 900 Adet/Saat
| Uygulama:: | Üretim Tesisi, Yiyecek Dükkanı |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |

