Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 267 Ürünler.
1000pcs / h Elektrikli Isıtma 300mm Tortilla Yapma Makinesi
| Ana bileşenler: | PLC |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik gıda sınıfı |
| Dia. Dia. of tortilla tortilla: | 100-300 mm |
18 inç 35kg / saat Yüksek Verimlilik Un Tortilla Yapma Makinesi
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Garanti:: | 1 yıl |
| Voltaj:: | 380V |
1300pcs/h PLC Core Otomatik Tortilla Yapma Ekipmanları 8"10"12" 18"
| Uygulanabilir Endüstriler: | Gıda makineleri satın alan kişi |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Satış sonrası servis sağlanan: | Ücretsiz eğitim |
Tam Otomatik Pide Ekmek Tortilla Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik
| malzeme: | paslanmaz çelik |
|---|---|
| Gerilim: | 230v 380v |
| Makina ağırlığı: | 600KG |
PLC Kontrol Sistemli Yüksek Kapasiteli Otomatik Tortilla Üretim Hattı
| Silindir hızı: | 3-20m/dak |
|---|---|
| Boyut: | 3000*1000*1800mm |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Entelektüelleştirme 200g Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Güç kaynağı:: | Elektrikli Gaz |
| Güç:: | 23Kw |
Korozyona Dayanıklı 150mm Un Tortilla Yapma Makinesi
| Uygulanabilir Endüstriler:: | Gıda ve fırın |
|---|---|
| Garanti Sonrası Servis:: | Çevrimiçi destek |
| Garanti:: | 1 yıl |
Otomatik Ticari Tortilla Yapma Makinesi 6-10 Inç Tortilla Diametresi
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Tortillanın Çapı: | 6-10 inç |
Küçük Boy Tortilla Yapma Makinesi 1000 - 3000 adet Bir Saat 10 - 50 Cm
| Hız: | 800-3000 adet/saat |
|---|---|
| Çap: | 8.10.12.14 inç |
| Gerilim: | 380V |
Süpermarket 21kw Otomatik Tortilla Yapma Makinesi Gümüş Renk
| Uygulama:: | Süpermarket fabrikası |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |

