Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic tortilla bread making machine ] eşleşme 267 Ürünler.
700pcs / h Normal Çıkışlı Un Tortilla Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| güç: | 21 KW |
21kw Un Tortilla Yapma Makinesi, 1500pcs / h Un Tortilla Üretim Hattı
| Uygulama: | tortilla yapımı |
|---|---|
| Özellikler: | Kullanımı Kolay |
| Garanti: | 1 yıl |
Ticari Ayarlanabilir 55g Mısır Tortilla Yapma Makinesi
| Son ürün: | tortilla |
|---|---|
| avantaj: | rekabetçi fiyat, kullanımı kolay, Enerji tasarrufu |
| Hammadde: | un, buğday unu |
Otomatik PCL Kontrollü Tortilla Makinası 600 - 800 Adet /Saat
| Malzeme: | 304 |
|---|---|
| Hammadde: | un |
| Operasyon: | Kolay |
Elektrikli Un Tortilla Yapma Makinesi, 200mm Lavaş Pişirme Ekipmanları
| Otomatik kalite: | Otomatik |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrikli / hidrolik |
| Voltaj: | 380V / 220V |
Ayarlanabilir Paslanmaz Çelik Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| güç: | 21 KW |
3800pcs / h 270mm 42.57kw Tahıl Ürünleri Yapma Makinaları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 3000-3800 ADET / HR |
| güç: | 42,57 KW |
Yüksek Verimlilik Tahıl Ürünü Yapma Makineleri, 40cm Tortilla Yapma Ekipmanı
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Garanti:: | 1 yıl |
| renk: | Gümüş |
Yüksek Kapasiteli 3600 adet / saat Lavaş Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik
| Kapasite: | 2000-3600 adet/saat |
|---|---|
| Güç: | 23kw |
| Voltaj: | 220V / 380V |
1500 adet / saat Roti Ekmek Yapma Makinesi, 200g Endüstriyel Roti Yapma Makinesi
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |

