Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
Üretim Tesisi 4800pcs / h 20g Gıda Kaplama Makinesi
| Üretim kapasitesi: | 1800-4800 adet / saat |
|---|---|
| Marka adı: | SSS |
| güç: | 21kw |
Paslanmaz Çelik Otomatik 18inch Tortilla Ekmek Makinesi 1500pcs / h
| Kapasite: | 500-1500 adet / saat |
|---|---|
| Temel Bileşen: | PLC |
| güç: | 21kw |
Tortilla üreticisi için 32 inç presli Tortilla Üretim hattı Roti Chapati hattı
| Uygulama:: | süpermarket fabrikası |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
600pcs / h Mısır Tortilla Yapma Makinesi, Suya Dayanıklı Tortilla Ustaları Makinesi
| Otomatik kalite: | Otomatik |
|---|---|
| Tahrik tipi: | Elektrikli / hidrolik |
| Voltaj: | 380V / 50HZ, Özelleştirilmiş |
43kw 3800pcs / h Mısır Tortilla Yapma Makinesi
| Kullanım: | tortilla yapımı |
|---|---|
| Güç: | 43 kw |
| Boyut: | 26000x2030x1915mm |
800 adet / saat 450mm Ticari Gıda Taco Yapma Makinesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| kullanım: | tortilla yapımcısı |
| şekil: | Yuvarlak Kare Dikdörtgen |
Ayarlanabilir Hidrolik Presleme Tortilla Yapma Makinesi 8000 Adet / H
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |
Gıda Endüstrisi 900pcs / h 150mm Ticari Mısır Tortilla Makinesi
| Matetial: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Hammadde: | mısır unu, pirinç unu, bitkisel yağ, tuz vb. |
Yeni Gıda Tortilla Üretim Hattı Tam Otomatik Özelleştirme
| Hammadde: | Hamur |
|---|---|
| Renk: | Çelik |
| Ürün: | tortilla |
100g Sıhhi 3600pcs / h Mısır Tortilla Yapma Makinesi
| fonksiyon: | Tortilla hattı |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-3600PCS / SAAT |
| Hamur Ağırlığı: | 10-100 g / adet |

