Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
Entelektüelleştirme 3600pcs / h SS304 Lavash Üretim Hattı
| güç: | 42.6kw |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
800pcs / h Küçük Çıkış 30cm Arapça Ekmek Üretim Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1000 ADET / HR |
800 Adet/HOtomatik Endüstriyel Tortilla Üretim Hattı Küçük Boy
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Otomatik Düz Arap Ekmek Üretim Hattı 3800 Adet / H
| Güç kaynağı: | Gaz/Elektrik |
|---|---|
| Kapasite: | 800 ila 3800 adet / saat |
| Avantaj: | basit operasyon |
low price economical 15-45cm small pie crust machine
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Kapasite: | 200-600 adet/saat |
| Güç: | 21 kw |
Lamine Dondurulmuş Hamur Çörek Üretim Hattı Otomatik Döşemeli
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motorlu |
| makine malzemesi: | 304 paslanmaz çelik |
Max350mm 2000pcs/H Pide Ekmeği Üretim Hattı Paslanmaz Çelik Otomatik
| kullanım: | pide yapımı |
|---|---|
| güç: | 43 KW |
| boyut: | 26000x2030x1915mm |
Paketlemeli Tam Otomatik Tortilla Üretim Hattı 800 - 3000pcs / H
| Hız: | 800-3000 adet/saat |
|---|---|
| Çap: | 8.10.12.14 inç |
| Gerilim: | 380V |
Emek Tasarrufu Otomatik Tortilla Üretim Hattı 30cm / saatte 1400 adet
| Hız: | 800-1400 adet/saat |
|---|---|
| Gerilim: | 380V |
| Güç: | 30kw |
8000pcs / H Hidrolik Pres Tortilla Üretim Hattı Ayarlanabilir
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |

