Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti making machine ] eşleşme 200 Ürünler.
Ticari Kullanım Tortilla Üretim Hattı Gıda Fabrikası İçin Gözleme
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| garanti: | 1 yıl |
| Gaz tüketimi: | 4-14 m³/saat |
3800pcs / h Gıda Kaplama Makinesi, Elektrikli Gıda Üretim Ekipmanları
| Çıktı ürün adı: | tortilla makinesi |
|---|---|
| Thoughput:: | 2000-6000 / saat |
| Tür:: | tortilla |
Hava Basıncı Presi Veya Hidrolik Basınç Presi ile Arapça Ekmek Tortilla Üretim Hattı
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek ve İçecek Fabrikası, Restoran |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | arapça ekmek makinesi |
| Gerilim: | 380V |
150g Commercial Roti Maker , 1300pcs/h Flat Bread Production Line
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |
Elektrikli Isıtma Mısır Tortilla Makinesi Makinesi Otomatik
| Renk: | Gümüş rengi |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
Yüksek Kapasiteli 304 Paslanmaz Çelik Meksika Un Tortilla Roti Üretim Hattı
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000-3600 adet / saat |
| Voltaj: | 380V / 3FAZLI |
İki Başlı Tortilla İşleme Hattı, 30g Tortilla Yapma Ekipmanı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kalınlık: | 100-300mm |
| Kapasite: | 600-1500 ADET / HR |
2000pcs / H Gümüş Dokunmatik Ekranlı Ticari Tortilla Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |

